Cookies
Apstipriniet Manas izvēles
Atļaut visu

Noraidīt visu

SanSwiss AG datu aizsardzības
noteikumi Sanswiss mājas lapām

Mēs Jūs sveicam savā mājas lapā.
Piekļuve un šīs lapas lietošana ir pakļauta sekojošajiem nosacījumiem

Intelektuālā īpašuma tiesības

Visas autortiesības un intelektuālā īpašuma tiesības tekstiem, attēliem un citiem datiem šajā mājaslapā pieder SanSwiss AG.

Viss lapas saturs kas ir marķēts are brenda logo ir zem SanSwiss AG reģistrētas preču zīmes.

Informāciju šinī mājas lapā var tika lejuplādēta un izprintēta tikai privātai lietošanai. Visas tiesības uz saturu pieder SanSwiss AG. Kopēt, dublicēt, izmainīt, linkot vai citā veidā komerciāli lietot šo mājas lapu bez iepriekšējas atļaujas no SanSwiss AG ir aizliegts.

Nepareica brenda lietošana kas ir iekļauta šajā mājas lapā ir strikti aizliegta. Mēs Jūs brīdinam - ka jebkāda autortiesību pārkāpumu gadījumā mes lietosim visus piejamos legālos instrumentus lai pārkāpumu novērstu.

Atļaujot Jums pieeju pie šīs mājas labas SanSwiss AG nepiesķir Jums intelektuālā īpašuma, vai kādas citas tiesības.

Bez garantijām un atbildības

SanSwiss AG pēc pilnas godprātības cenšās sniegt akurātu informāciju, neskatoties uz to mēs negarantējam informācijas pilnību kas izvietota šajā mājaslapā, kā arī neuzņemamies atbildību par sekām kas var rasties vadoties pēč šīs informācijas kas iegūda aplūkojot šo mājaslapu.

Turklāt SanSwiss AG neuzņemas nekādu atbildību vai atbildību par zaudējumiem, kas radās saistībā ar vīrusiem, kas galu galā varētu uzbrukt jūsu datoru sistēmai vai citām iekārtām, Izmantojot šīs interneta lapas saturu, lejupielādejot saturu vadaties pēc principa "pēc paša atbildības".

Noteikumos un juridiskajos ietvaros SanSwiss AG un tās atbildīgas personas atsakās no visām zaudējumu atlīdzību pieprasījumiem.

Atsauces uz citām mājas lapām

Šī mājas lapa var saturēt saites uz citām mājas lapām. Izmantojot saites no citām mājas lapām, kurās SanSwiss AG nav nekādas ietekems. SanSwiss AG neuzņemas atbildību par satura pieejamību caur citām mājas lapām un nevar atbildēt par zaudējumiem kas varētu sekot izmantojot šo saturu. Jebkura saite uz citu tīmekļa vietni kalpo tikai lai viegli un ērti varētu piekļūt šai mājas lapai.

Likuma piemērojamība un tiesas kompetence

Visas strīdīgās lietas vai prasības, kas var rasties, izmantojot šo vietni, ir pakļautas Šveices tiesai. Tiesas kompetencē ir tikai Balsthal (Solothurn) Šveice.

Lietošanas nosacījumu izmaiņas

Mēs paturam tiesības rediģēt šos nosacījumus jebkurā brīdi. Līdz ar to iesakam Jums regulāri apmeklēt šo mājas lapu lai laicīgi iepazītos ar jaunākajām izmaiņām lietošanas nosascījumos.

Kontakti

Sanswiss AG
Lerchenbühl 3
CH-4624 Härkingen
Tel: +4162 389 05 10
Fax: +4162 389 01 43

Uzņēmuma vadība

Urs Gasser         Olivier Gunther