Atsauces

Mūsu dušas kabīņu augstā kvalitāte ar ilgstošu darbības garantiju, lieliski darbojas ne tikai dzīvojamās mājās, bet arī investīciju objektos, piemēram; viesnīcās, viesu namos un SPA centros. SanSwiss dušas kabīnes izmanto daudzās apkalpošanas iestādēs visā Eiropā.
preloadingpreloading

Buddha-Bar Hotel

Čehijas Republika/ Prāga
1996. gadā dibinātais, pasaules slavenais restorāns Buddha-Bar radās no tā dibinātāja Raimonda Visana nebeidzamajām idejām.

Šī talantīgā pasaules baudītāja radošums un vēlme pārsniegt noteiktos standartus, ko veidoja viņa daudzie ceļojumi, deva viņam dāvanu absorbēt daudzas kultūras, kuras mūsdienās atspoguļo Budas-Bāra būtībā. Viņa koncepcija: "Reiss reisa ietvaros". Viņa novatoriskais redzējums vienmēr ir virzījis viņa ambīcijas, iedvesmojot visprogresīvākos projektus, lai apmierinātu arvien prasīgāko starptautisko klientu cerības.

Buddha-Bar Hotel
preloadingpreloading

IBIS StyleS HOTEL

Rumānija/ Arada
Šī modernā un ērtā ēka pievienojās IBIS viesnīcu saimei 2016. gada 1. jūlijā. Kopš tā laika mēs esam oficiāli kļuvuši par Orbis Hotel Group un visā pasaulē pazīstamās Accor Hotel Chain daļu.

Viesiem mēs piedāvājam uzturēšanos par pieņemamu cenu. Kā zīmola IBIS Styles viesnīca mēs izceļamies ar savu individuālo dekoru un unikālo atmosfēru.

IBIS StyleS HOTEL
preloading

Hotel Kraskov

Čehijas Republika/ Třemošnice-Starý Dvůr
EA Hotel Kraskov **** atrodas netālu no tāda paša nosaukuma ciemata Železné hory, 4 km attālumā no Seč aizsprosta. Čáslava reģions ir viegli sasniedzams gan no Prāgas, gan Brno.

Nesen rekonstruētā viesnīca un būdiņas bija populārs atpūtas kūrorts. Jaunā vadībā tas tagad piedāvā mūsdienīgus viesnīcu pakalpojumus plašam klientu lokam.

Viesnīca ir piemērota ģimenēm ar bērniem un pāriem, kā arī konferenču un komandas saliedēšanas pasākumiem.

Hotel Kraskov
preloading

Kreuz Kappel

Šveice/ Kappel
Mūsu Landgasthof atrodas Šveices centrā.
Atklājiet to, ko Šveice var piedāvāt.

Tagad no vecās klēts esam uzcēluši 27 jaunus numuriņus. Tradicionālā stilā ar mūsdienu ērtībām. Mūsu restorāni ir atvērti 7 dienas, un mēs piedāvājam no sirsnīga, tradicionāla līdz visam.

Kreuz Kappel
preloading

Radisson Blu Hotel

Čehijas Republika/ Prāga
Prague Hotel, kas atrodas pilsētas centrā, ir viens no perfektajiem galamērķiem gan biznesa, gan atpūtas viesiem. Atrodas dažu soļu attālumā no pilsētas dzīvīgākajiem bāriem un kafejnīcām, augstākās klases iepirkšanās, zaļajiem orientieriem, ievērojamām vēstniecībām un vēsturiskām vietām, un tā nodrošina apmeklētājus ar visaugstākajiem standartiem ar saviem 350 pilnībā atjaunotajiem numuriem un apartamentiem. Norises vieta piedāvā virkni iespēju.

Radisson Blu Hotel

Tree of Life

Čehijas Republika/ Lázně Bělohrad
Tree of Life ir moderns četrzvaigžņu kūrorts kūrortā Lázně Bělohrad pilsētā. Saudzējiet sevi ar pieredzi, kas apvieno bagātīgās tradīcijas, dabisko ārstēšanu, alternatīvo un parasto medicīnu un lieliskos pakalpojumus, ko sniedz laukiem apkārt. Dzīvības koks izmanto ūdeni no saviem avotiem, tas pats iegūst ārstniecisko kūdru no atradnes, kas atrodas netālu no kūrorta, un tas atrodas apgabalā ar minimālu gaisa un vides piesārņojumu. Tas padara to par ideālu vietu ķermeņa un prāta atjaunošanai.

Tree of Life

Villa Regenhart

Čehijas Republika/ Jesenik
Kā vienai no skaistākajām villām Jeseník pilsētā, Villa Regenhart izdodas apvienot vecās pasaules atmosfēru ar modernu labsajūtu un relaksāciju.

Viesnīcas atjaunošana tika pabeigta 2016. gada maijā. Ar cieņas pilnu renovāciju neobarokālā villa tika atjaunota līdzšinējā krāšņumā. Oriģinālie neobaroka, neorenesanses un secesijas elementi tika saglabāti un tika papildināti ar antīkām mēbelēm banketu zālēs.

Mūsu mērķis ir maksimāls viesu komforts un gandarījums. Viesnīcas restorāns piedāvā smalkas pusdienas un apkalpošanu, kas piedāvā gan tradicionālās čehu cenas, gan starptautiskos ēdienus.

Villa Regenhart